Referee Rosters

 

Sunday 7th December 2014
Supervisor – J Kensington
COURT 1 COURT 2 COURT 3
4:30PM N ELLERY J JONES W SHANKS
T STEVANOVIC B METTERS P WELFARE
5:20PM S WATTS N ELLERY W SHANKS
B METTERS P PUYAT J JONES
6:10PM T STEVANOVIC P WELFARE S WATTS
D CROWE J JONES P PUYAT
7:00PM S WATTS J JONES W SHANKS
T STEVANOVIC A HIGGINS D CROWE
SC – B METTERS
7:50PM R BADDELEY M LATINA P WELFARE
S WATTS D CROWE A HIGGINS
SC – P PUYAT
8:40PM D BOYER R BADDELEY M LATINA
P WELFARE A HIGGINS P PUYAT
SC – B METTERS
9:30PM D BOYER R BADDELEY P WELFARE
A HIGGINS M LATINA B METTERS
SC – P PUYAT

 

Monday 8th December 2014
Supervisor – Renee McCallum
Court 1 Court 2 Court 3
7.00PM J KYRITSIS S WATTS J KENSINGTON
B METTERS P PUYAT E RICHTER
7.50PM J KENSINGTON J KYRITSIS S WATTS
P PUYAT E RICHTER B METTERS
8.40PM J KENSINGTON S WATTS
P PUYAT J KYRITSIS

 

Thursday 11th December 2014
Supervisor – Matt Dearing
Court 1 Court 2 Crt 3
6:20pm J KYRITSIS J KENSINGTON G HEAFIELD
P PUYAT D CROWE W SHANKS
7:10pm G HEAFIELD J KYRITSIS J KESINGTON
D CROWE W SHANKS P PUYAT

 

SATURDAY 13TH DECEMBER 2014
Supervisor – Joe and Russell
REC 1 REC 2 REC 3
9:50am S WATTS J KENSINGTON D CROWE
 HEATHDALE 4 HEATHDALE 5
10:40am J KENSINGTON E RICHTER J JONES N ELLERY
R RADBURN P PUYAT W SHANKS B WARD
11:30am E RICHTER R RADBURN T STEVANOVIC J JONES
A HIGGINS P PUYAT J MOURKAKOS W SHANKS
12:20pm R DYCER T STEVANOVIC P PUYAT B WARD N ELLERY
R RADBURN E RICHTER J MOURKAKOS M LATINA B METTERS
1:10pm T STEVANOVIC R DYCER D CROWE B WARD
P PUYAT J MOURKAKOS A HIGGINS B METTERS
2:00pm D CROWE W SHANKS E RICHTER M LATINA N ELLERY
A HIGGINS R RADBURN J MOURKAKOS B WARD B METTERS
2:50pm T STEVANOVIC E RICHTER J JONES N ELLERY
A HIGGINS D CROWE W SHANKS B WARD
3:40pm D CROWE T STEVANOVIC J JONES N ELLERY B WARD
E RICHTER A SANDERS W SHANKS B METTERS M LATINA
4:30pm J JONES W SHANKS T STEVANOVIC N ELLERY B WARD
A HIGGINS R RADBURN A SANDERS P PUYAT B METTERS

 

Sunday 14th December 2014
Supervisor – Matt
COURT 1 COURT 2 COURT 3
4:30PM J KENSINGTON R DYCER J JONES
E RICHTER A HIGGINS M LATINA
5:20PM J JONES R DYCER J KENSINGTON
M LATINA E RICHTER A HIGGINS
6:10PM J KENSINGTON S WATTS P WELFARE
E RICHTER M LATINA A HIGGINS
7:00PM N ELLERY J KENSINGTON P WELFARE
J JONES T STEVANOVIC D CROWE
SC – B METTERS
7:50PM S WATTS N ELLERY R BADDELEY
T STEVANOVIC J JONES B METTERS
SC – A HIGGINS
8:40PM S WATTS R BADDELEY N ELLERY
P WELFARE B METTERS D CROWE
SC – A HIGGINS
9:30PM R BADDELEY S WATTS T STEVANOVIC
P WELFARE B METTERS D CROWE
SC – A HIGGINS

 

Monday 15th December 2014
Supervisor – Dennis Boyer
Court 1 Court 2 Court 3
7.00PM J KENSINGTON J KYRITSIS S WATTS
N ELLERY W SHANKS B METTERS
7.50PM S WATTS J KENSINGTON J KYRITSIS
W SHANKS B METTERS N ELLERY
8.40PM J KYRITSIS J KENSINGTON
S WATTS W SHANKS

 

Thursday 18th December 2014
Supervisor – Matt Dearing
Court 1 Court 2 Crt 3
6:20pm G HEAFIELD J KYRITSIS J KENSINGTON
N ELLERY A SANDERS E RICHTER
7:10pm J KENSINGTON G HEAFIELD J KYRITSIS
A SANDERS E RICHTER N ELLERY